|  Головна |  |  Контакти | Доставка | Гарантія   | 
 
E-mail адреса:
Пароль:
Новий клієнт? зареєструватись
(нагадати пароль)
 |  » Каталог cable.com.ua » Розєми (Конектори) і Перехідники (Адаптери) » Перехідники Гнучкі Оптичні » Перехідники Оптичі Патчкорди (Patch Cord)
Украинский English Русский
Інформація
Контакти
Про фірму
Доставка товару
Безпека
Гарантійне обслуговування
Валюта
Каталог і Ціни
Замовлення Перейти
0 замовлень
Виробники
Перехідники Оптичі Патчкорди (Patch Cord) Список товарів
Показано 1 - 54 (всего 54 позицій) Сторінки:  1 
 Код товара      Назва+   Ціна   Купити 
 367E2000_1SM   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд E2000-E2000, 1m.SM, SIM № 2933   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд E2000-E2000, 1m.SM, SIM № 2933   0,00грн  Купити зараз 
 367SCE2000_1SM   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд E2000-SC, 6,5m.SM, SIM № 2935   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд E2000-SC, 6,5m.SM, SIM № 2935   0,00грн  Купити зараз 
 367FCFCSMG9S1   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-FC SM G9 1m Simplex № 2974   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-FC SM G9 1m Simplex № 2974   0,00грн  Купити зараз 
 367FCSCSMG9S1   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 1m Simplex № 2748   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 1m Simplex № 2748   216,41грн  Купити зараз 
 367FCSCSMG93D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 3m Dupplex № 2717   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 3m Dupplex № 2717   0,00грн  Купити зараз 
 367FCSCSMG9S3   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 3m Simplex № 2778   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 3m Simplex № 2778   204,75грн  Купити зараз 
 367FCSCSMG9S5   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 5m Simplex № 2361   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд FC-SC SM G9 5m Simplex № 2361   608,58грн  Купити зараз 
 367LCFCMMG50S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-FC MM G50 Nm Simplex № 2754   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-FC MM G50 Nm Simplex № 2754   0,00грн  Купити зараз 
 367LCFCSMG9D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-FC SM G9 Nm Dupplex № 2296   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-FC SM G9 Nm Dupplex № 2296   0,00грн  Купити зараз 
 367LCFCSMG9Nm   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-FC SM G9 Nm Simplex № 2963   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-FC SM G9 Nm Simplex № 2963   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCMMG50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM G50 Nm Dupplex № 2288   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM G50 Nm Dupplex № 2288   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCMMG50S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM G50 Nm Simplex № 2287   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM G50 Nm Simplex № 2287   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCMM01G50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 20m Dupplex № 2960   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 20m Dupplex № 2960   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCMM02G50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 25m Dupplex № 2959   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 25m Dupplex № 2959   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCMM03G50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 30m Dupplex № 2958   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 30m Dupplex № 2958   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCMM3G50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 3m Dupplex № 2967   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC MM OM3 G50 3m Dupplex № 2967   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCSM12_5D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 12,5m Dupplex № 2953   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 12,5m Dupplex № 2953   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCSMG9D1m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 1m Dupplex № 2903   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 1m Dupplex № 2903   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCSMG9D2m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 2m Dupplex № 2952   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 2m Dupplex № 2952   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCSMG9D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 Nm Dupplex № 2286   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 Nm Dupplex № 2286   0,00грн  Купити зараз 
 367LCLCSMG9S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 Nm Simplex № 2283   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-LC SM G9 Nm Simplex № 2283   0,00грн  Купити зараз 
 367LCSCMMG9D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC MM G9 1m Dupplex № 2365   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC MM G9 1m Dupplex № 2365   605,43грн  Купити зараз 
 367LCSCMMG9D2m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC MM G9 2m Dupplex № 2555   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC MM G9 2m Dupplex № 2555   711,90грн  Купити зараз 
 367LCSCSMG9D2m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC SM G9 2m Dupplex № 2954   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC SM G9 2m Dupplex № 2954   0,00грн  Купити зараз 
 367LCSCSMG9D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC SM G9 Nm Dupplex № 2301   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC SM G9 Nm Dupplex № 2301   0,00грн  Купити зараз 
 367LCSCSMG9S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC SM G9 Nm Simplex № 2745   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-SC SM G9 Nm Simplex № 2745   0,00грн  Купити зараз 
 367LCSTMMG50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-ST MM G50 2m Dupplex № 2758   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-ST MM G50 2m Dupplex № 2758   0,00грн  Купити зараз 
 367LCSTSMG93m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-ST SM G9 3m Simplex № 2902   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд LC-ST SM G9 3m Simplex № 2902   0,00грн  Купити зараз 
 367MTSCMM3D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд MT/RG-SC MM G50 3m Dupplex № 2663   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд MT/RG-SC MM G50 3m Dupplex № 2663   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCMMG50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC MM G50 Nm Dupplex № 2284   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC MM G50 Nm Dupplex № 2284   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCMMG9D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC MM G50 Nm Simplex № 2282   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC MM G50 Nm Simplex № 2282   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCMMG9D1m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC MM G9 1m Dupplex № 2367   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC MM G9 1m Dupplex № 2367   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSMG9S15   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 15m Simplex № 2766   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 15m Simplex № 2766   576,45грн  Купити зараз 
 367SCSCSMG53m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 3m Simplex № 2962   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 3m Simplex № 2962   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSM4_5D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 4,5m Dupplex № 2946   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 4,5m Dupplex № 2946   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSM5_5D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 5,5m Dupplex № 2948   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 5,5m Dupplex № 2948   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSM5D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 5m Dupplex № 2947   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 5m Dupplex № 2947   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSM6_5D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 6,5m Dupplex № 2950   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 6,5m Dupplex № 2950   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSM6m2D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 6m 2Dupplex № 2955   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 6m 2Dupplex № 2955   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSM6D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 6m Dupplex № 2949   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 6m Dupplex № 2949   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSM7D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 7m Dupplex № 2951   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 7m Dupplex № 2951   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSMG9S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 Nm Dupplex № 2281   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 Nm Dupplex № 2281   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSCSMG50S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 Nm Simplex № 2285   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-SC SM G9 Nm Simplex № 2285   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSTMMG5D2m   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST MM G50 2m Dupplex № 2863   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST MM G50 2m Dupplex № 2863   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSTSMG9D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST SM G9 10m Dupplex № 2324   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST SM G9 10m Dupplex № 2324   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSTSMG9D2   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST SM G9 2m Dupplex № 2325   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST SM G9 2m Dupplex № 2325   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSTSMG9S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST SM G9 Nm Simplex № 2315   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд SC-ST SM G9 Nm Simplex № 2315   0,00грн  Купити зараз 
 367STSTMM10D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST MM G50 10m Dupplex № 2117   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST MM G50 10m Dupplex № 2117   1'356,08грн  Купити зараз 
 367STSTMM3D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST MM G50 3m Dupplex № 2116   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST MM G50 3m Dupplex № 2116   1'157,63грн  Купити зараз 
 367STSTMMG50D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST MM G50 Nm Dupplex № 2291   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST MM G50 Nm Dupplex № 2291   0,00грн  Купити зараз 
 367STSTSM10S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST SM G9 10m Simplex № 2829   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST SM G9 10m Simplex № 2829   0,00грн  Купити зараз 
 367STSTSMG9D   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST SM G9 Nm Dupplex № 2290   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST SM G9 Nm Dupplex № 2290   0,00грн  Купити зараз 
 367STSTSMG9S   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST SM G9 Nm Simplex   Перехідник волоконно-оптичний патч-корд ST-ST SM G9 Nm Simplex   0,00грн  Купити зараз 
 367SCSTMMG52m   Перехідник волоконно-оптичний патч-кордSC-ST MM G50 2m Simplex № 2856   Перехідник волоконно-оптичний патч-кордSC-ST MM G50 2m Simplex № 2856   0,00грн  Купити зараз 
Показано 1 - 54 (всего 54 позицій) Сторінки:  1 
 

© 2005 MOBILCOM.UA
Телефон: (044) 599-18-66
Vodafone: (050) 462-07-99
Киевстар: (097) 593-71-51
lifecell :): (063) 350-40-53
www.mobil.com.ua e-mail: info@mobil.com.ua